Vaše díly dostanou správnou rychlost a směr, aby dorazily přesně tam, kam potřebujete.

kruhových podavačů

lineárních podavačů

a dalších...

A to pomocí

Zabýváme se návrhem a výrobou vibračních podavačů a podávací techniky dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Návrh

Zařízení je navrženo individuálně pro každého zákazníka tak, aby vyhovovalo nejen technickým, ale také zástavbovým parametrům. Spokojenost zákazníka je naší prioritou.

Automatizace

Díky spolupráci se společností zabývající se výrobou robotických pracovišť a automatických výrobních linek, jsme schopni dodat také komplexní montážní linky s integrovanými vibračními podavači.

Servis

Dlouhodobá spolupráce a kvalitní servis jsou naším cílem. Neváhejte u nás poptat také přestavby Vašich stávajících podavačů a jiných zařízení.

About us


Naše společnost se zabývá výrobou vibračních podavačů a podávací techniky. Stavíme na zkušenostech z oblasti návrhu a výroby jednoúčelových strojů, a proto víme, jak jsou pro zákazníky důležité i ty nejmenší detaily. Všechny komponenty jsou navrhovány v 3D programu, čímž můžeme zaručit jejich opakovanou výrobu a snadnou vyměnitelnost. U každé zakázky klademe důraz na osobní přístup a snažíme se o vytvoření vzájemné důvěry, která povede ke dlouhodobé spolupráci.

Prohlédněte si naši nabídku produktů nebo se na nás rovnou obraťte s poptávkou a my Vás nejpozději následující pracovní den budeme kontaktovat.

Products